Proč bychom se netěšili, když nám Pán Bůh humor dal!!! :-D

GP Malajsie 2008

3. 4. 2008 21:02
Rubrika: Formule 1

Tak týden od prvního závodu, který pro nás skončil absolutním debaklem, už utekl a máme tady druhý závod. Již od prvních tréninků se začalo ukazovat, že blamáž z Austrálie v našem podání je zapomenuta a jdem tvrčdě za vítězstvím. Pravda Kimi v prvním tréninku odjel jenom 8 kol. Chyba byla v komunikaci a Icemanovi došel benál a zůstal stát na trati. Trapas, ale tak stane se no...Jináč rychlost byla vynikající. Je zde opět sobota a nervozita opět stoupala na maximum a srdíčko začínalo pěkně mlátit :-D...Běhěm kvalifikace byl očekáván déšť a tak šecky týmy začaly hnedky vyjíždět z boxů, aby co nejrychleji zajeli co nejrychlejší čas, páč kdyby začalo pršet tak by to byla šou. Ale déšť nakonec nepřišel a kvalifikace se nakonec odjela za sucha. A jak dopadla??? Famózně!!! :-D 1. Masařka a 2. Kimi :-D...paráda..takhle to má vypadat..spadl mi kámen ze srdce, že sme to zmákli!!! A co víc...naš nej soupeř McLaren, repsp. jeho jezdci dostali penalizaci v podobě ztráty 5-ti míst na startu za překážení na trati...takže šediváci šli na 8. a 9. místo. Takže závod sliboval drama. To se, ale šecko uvidí až v nedělu.

Jupííííí....neděle je tady a s ní i závod!!!...Vidět na 1. a 2. místě Ferrari je paráda. Červená světla se rožínají, palce opět sevčeny aj na nohách :-D...tdtdtdtdtdtdttd...mlátí srdce a stáááááááárt!!...Kimi jde dopředu, ale Masařka nakonec pozici udrží. Hlavněm, že se kucí nesčóchli:-D. Jináč samotný závod probíhal bnarozdíl od Austrálie poklidně a nikdo moc neodpadal. První drama nastalo až kolem prvních zastávek v boxech, kde se nejprve Hamilton v boxech zdržel kvůli problému z poklicí na předním kole. Druhá věc co se udála, bylo, že Felipe zajíždí v 17. kole k zastávce a během jednoho kola co je na trati dýl Kimi zajíždí nejrychlejší koloa záavodu a po své zastávce se dostáava na 1. místo před Felipeho. Prožívám nervíky a pevně věřím, že nám už auta tentokrát vydrží. Ale co se nestane...Ve 32 kole je záběr na červenó formulku ve smyku a končíci v kačírku, kde je mu konec!!! Felipe to pěkně spískal...hloupou chybou nás připravil o jasný double...dostane za uši kluk brazilská!!!...tož jináč zbytek závodu se vyloženě dokroužil a Kimi dojel pro tolik očekávané vítězství!!! :-DDD...Itlaská hymna je famózní a suprová!!!...jj zpívam si ju taky a doma se mi šicí smejí :-DDD...ale hlavně, že je vítězství doma!!!...Takže debakl z Austrálie je odčiněn..jen ten Felipe to zmastil...škoda...mohlo být plnéch 18 bodů, takhle je jen 10...ale i tak je to dobré!!!...takže panuje spokojenost :-DDD...a situace v šampionátu už je  taky o poznání veselejší :-DDD Ferrari, Kimi, Felipe GO GO GO!!!!!